Lütfen bekleyin, içerik yükleniyor

Ziylan Medya

MARKALARA DİJİTAL DÖNÜŞÜM VE PHYGITAL DENEYİMLER SUNAN
3D TABANLI BİR TEKNOLOJİ MEDYASIDIR.

Hizmetlerimiz

Diğer şirketlerden farklıyız. Çalışmalarımızı herhangi bir şirkete bağlı kalmadan, kendi stüdyomuzda ve kendi ekibimizle gerçekleştirebiliyoruz.

Web Tasarım
Müşterilerimize en yenilikçi ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri sunuyoruz. Web sitelerinizi, markanızı en iyi şekilde yansıtacak tasarımlar sunuyor ve kullanıcı deneyimini ön planda tutuyoruz. Mobil uyumlu SEO dostu web siteleri ile dijital dünyada öne çıkmanıza yardımcı oluyoruz.
3D Tarama
3D Tarama konusunda öncü bir konumdayız ve bu alanda yılların vermiş olduğu deneyime sahibiz. Müşterilerimize, en kaliteli ve detaylı dijital modelleri sunmak için sürekli olarak gelişen teknolojileri takip ediyor ve uyguluyoruz. Tüm tarama işlemlerini, kendi uzman ekibimiz ve ileri teknoloji ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz.
2D-3D Animasyon
Markanızı ve ürünlerinizi canlandırmak için yenilikçi 2D ve 3D animasyon çözümleri sunuyoruz. Reklam kampanyalarınıza yaratıcı bir boyut kazandırıyor, görsel hikayelerle müşteri ilgisini artırıyoruz. Animasyonlarımızla, markanızın mesajını etkili ve çarpıcı bir şekilde iletiyoruz.
AR & VR
Müşterilerimize en gelişmiş sanal gerçeklik teknolojisini sunarak, istedikleri yerden AR ve VR teknolojisiyle ürünleri üzerlerinde denemelerine imkan tanıyoruz. Gerçeğe en yakın alışveriş deneyimi yaşatıyoruz. Böylece alışverişin geleceğini bugünden yaşatıyoruz.
İoT & Yazılım Geliştirme
IoT ve yazılım geliştirme hizmetlerimizle, iş süreçlerinizi daha verimli ve akıllı hale getiriyoruz; dijital dönüşüm yolculuğunuzda size rehberlik ediyoruz. IoT uygulamaları, akıllı ev sistemleri ve endüstriyel çözümlerle işletmenizin ihtiyaçlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz.
SmartMirror
Akıllı Ayna teknolojimiz, perakende müşterilerine ürünleri saniyeler içinde deneme imkanı sunarak, alışveriş deneyimini yeniden tanımlıyor. Birçok müşterinin ürün deneme sürecinde yaşadığı zorlukları ortadan kaldırarak önemli bir zaman tasarrufu sağlıyor ve mağazanızın bulunmadığı lokasyonlarda dijital mağaza olarak konumlanma imkanı veriyor.
360 Sanal Tur
360 Sanal Tur hizmetimizle mekanlarınızı, mağazalarınızı dijital dünyaya taşıyoruz. Müşterilerinize, her açıdan mükemmel bir deneyim sunarak mekanlarınızı, mağazalarınızı sanki oradaymış gibi gezme imkanı veriyoruz.
TransLed
Geleneksel ekranların ötesine geçen transparan LED teknolojimizle, cam yüzeyleri yüksek çözünürlüklü ve etkileşimli bir ekrana dönüştürüyoruz. TransLed, esnek yapısıyla mekanınızın estetiğini bozmadan unutulmaz bir deneyim yaşatıyor ve her noktada görsel bir şölen sunuyor.
Hologram Pervane
Müşteri deneyimini yeni bir seviyeye taşıyan hologram pervane teknolojimiz, reklam ve tanıtımlarınıza devrim niteliğinde bir boyut katıyor. Her ortama uyum sağlayan hologram pervane çözümlerimizle, markanızın görünürlüğünü etkileyici bir şekilde artırıyor ve hafızalarda kalıcı bir etki bırakıyoruz.
GhostBox
Müşterilerimizin cam kutu içerisinde ürünlerini sergilemesine olanak sağlayan yenilikçi ürün: GhostBox. Bu eşsiz ürün, hem sesli hem de şeffaf ekran özellikleriyle dikkat çekiyor. GhostBox ile istediğiniz sesleri dinletebilir ve dokunmatik ekran üzerinden dilediğiniz görsel dünyayı yansıtabilirsiniz.

Referanslarımız